Kogo szukamy!

Doradca Klienta Biznesowego

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie trwałych relacji
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie obsługi transakcji walutowych
  • Realizacja zadań zgodnych ze strategią sprzedaży firmy
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Profesjonalna obsługa klientów zgodnie z obowiązującymi standardami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w sprzedaży (preferowane w branży finansowej B2B)
  • Inicjatywa i kreatywność w pozyskiwaniu klientów
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne
  • Umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientami, samodzielność i skuteczność w działaniu
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie stałe plus atrakcyjna premia uzależniona od wyników
  • Umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Szkolenia produktowe oraz wsparcie merytoryczne
  • Wsparcie marketingowe