Grupa Finansowa Fritz

Grupa Finansowa Fritz powstała jako odpowiedź na potrzeby wszystkich klientów poszukujących najwyższej jakości i profesjonalizmu na rynku usług finansowych. Fundamentami grupy jest 20 letnie doświadczenie w branży wymiany walut, kapitał ludzki obejmujący zespół ekspertów.

Fritz Group w swoich działaniach zawsze stawia na doświadczenie i fachowość, wszystko w trosce o klienta. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu produktów finansowych, które mają zapewnić elastyczność i mobilność także prostotę użytkowania.

Na stałe współpracujemy z szeregiem zaufanych firm i największych banków, a nasz zespół, złożony wyłącznie z wysoce wykwalifikowanych ekspertów jest gwarantem bezpieczeństwa w zarządzaniu Państwa kapitałem i profesjonalnego podejścia.

W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści wielu dziedzin:

icon-0

Dealerzy walutowi i traderzy

Odpowiadają za podejmowane przez Spółkę decyzje i to oni zarządzają powierzonymi środkami. Są także odpowiedzialni za merytoryczne podstawy publikowanych przez nas raportów czy artykułów do mediów branżowych, dzięki którym nasi klienci otrzymują najświeższe informacje na temat rynku.

icon-1

Doradcy biznesowi
i ds. rynków finansowych

Odpowiadają za negocjacje wysokości spreadu oraz tworzenie oferty biznesowych. Dodatkowo są odpowiedzialni za bieżącą obsługę firm korzystających z naszych usług

icon-2

Biuro Obsługi Klienta

Zadaniem tej grupy jest profesjonalna pomoc i wsparcie dla naszych klientów w kontekście funkcjonowania platformy, co pozwala na bieżąco reagować na wszelkie problemy czy zapytania.

Przyświecającym Fritz Group celem jest wyznaczanie nowych standardów w zakresie usług branży finansowej i rynku wymiany walut.
Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi w optymalny sposób odpowiadały Państwa wymaganiom,
były innowacyjne, a także dbamy o najwyższy poziom bezpieczeństwa przeprowadzanych procedur finansowych.

Z tych właśnie powodów powołaliśmy do życia Centrum Badań Nad Wirtualnym Pieniądzem